Az éden,

12 FŐ SZÁMÁRA
KÉNYELMES SZÁLLÁS

VÍZPARTI Vendégház

Szeretnél közvetlen a Balaton partján üdülni egy 300 nm-es minimál stílusban berendezett házban?

Három hálószoba, két fürdőszoba, mosdó, konyha, 80 nm-es nappali, 100 nm-es fedett terasz várja igényes használóit.

Vendégházunk közvetlenül a Laguna Yacht Club kikötő szomszédságában fekszik, vendégeink élvezhetik a kikötő valamennyi szolgáltatását, ugyanakkor a vendégház körül több, mint egy hektáros, senki más által nem használt terület páratlan intimitást nyújt vendégeinknek.

Az épület természetes adottságaiból következően a legmelegebb nyári napokon is kellemesen hűvös klímájú, ettől függetlenül két hálószobában külön légkondicionáló áll rendelkezésre.

Vízparti Vendégház

12 fő számára
kényelmes szállás

Klubház apartmanok

A Klubház épületében három légkondicionált apartman áll a kikötő vendégeinek rendelkezésére.

Klubház 1. szoba: Maximum 3 fő elhelyezésére alkalmas. A szobához légkondicionáló és közös fürdőszoba tartozik.

Klubház 2. szoba: Maximum 3 fő elhelyezésére alkalmas. A szobához légkondicionáló és közös fürdőszoba tartozik.

Klubház 3. szoba: Maximum 4 fő elhelyezésére alkalmas. A szobához légkondicionáló és saját fürdőszoba tartozik.

Mindhárom szoba egyidejű lefoglalása esetén egy földszinti nappali is rendelkezésre áll.

9 SZOBA, 44 FÉRŐHELY

Ifjúsági szálló

A Laguna Yacht Club-ban a fiatalokra és sportolókra is gondolunk.

A harmincas években eredetileg hajótárolási célból épült, faszerkezetű épület ma már 9 elkülönített helyiségben 44 fekvőhelyet biztosít.

Versenyek alkalmával a versenyzőknek, illetve vitorlás- és szörftáborok idején a táborozóknak nyújt egy kicsit romantikus, hangulatos alvási lehetőséget.

A szobákhoz közös fürdőszoba tartozik, mely a kikötő területén található.

Ifjúsági szálló

A Laguna Yacht Club-ban a fiatalokra és sportolókra is gondolunk.

A szobákhoz közös fürdőszoba tartozik, mely a kikötő területén található.

9 szoba, 44 férőhely