Laguna Yacht Club
  • balcsi046
  • balcsi218
  • balcsi271

Klubunk a BS-Fűzfő Vitorlás Klub az ifjúsági versenyvitorlázás kiemelt bázisa.

25 éve rendezünk nyári vitorlás táborokat, ezért széleskörű tapasztalattal rendelkezünk gyermektáboroztatás terén. Oktatóink maguk is a nálunk rendezett táborokban tették meg az első lépéseket a sportág felé, majd versenyzők lettek. Vannak köztük magyar bajnokok, Európa és világbajnoki résztvevők és most nektek szeretnék továbbadni tapasztalataikat. Táborainkba az ország határain belülről és kívülről egyaránt érkeznek lelkes fiatalok. A világ több mint 10 országából volt már résztvevőnk, melynek bizonyítékát az oktatóhelyiség falán láthatod.

A táborban elméleti és gyakorlati oktatás folyik. Miután megismerkedtetek a hajó részeivel és fel tudjátok szerelni a hajót, megtanuljuk annak kormányzását és különböző szelekben való irányítását. Emellett számos kötést és hajózással kapcsolatos kifejezést tanulhatsz meg. A tábor végére képes leszel a hajódat egyedül kormányozni, a kikötőből ki- és behajózni és különböző manővereket véghezvinni. Haladó vitorlázókkal gyakoroljuk a rajtolást és a pályaversenyzést is.

Gyere el Balatonfűzfőre, vitorlás táborunkba és próbáld ki ezt a csodálatos sportot!