2021.11.29.

Tisztelt Hajó- és Csónaktulajdonosok!

A BS Fűzfő Kft. ezúton tájékoztatja az érintetteket, hogy a Balatonfűzfői Horgász Egyesülettel korábban a Laguna Yacht Club kikötő nyugati oldalára megkötött bérleti szerződés 2022. március 31 napján lejár.

1. április 1 napjától kezdődően a BS Fűzfő Kft. – mint az ingatlan tulajdonosa – maga kívánja üzemeltetni a balatonfűzfői nyugati oldali kikötőrészt is.

Ennek érdekében a tárgyalások folyamatosan zajlanak. A Balatonfűzfői Horgász Egyesületet a fentiekről korábban tájékoztattuk.

Kérjük az érintett hajó- és csónaktulajdonosokat, hogy vegyék fel társaságunkkal a kapcsolatot, annak érdekében, hogy – adategyeztetést követően – a hajó- és csónakhelyekre vonatkozó, a következő szezonra szóló bérleti szerződéseket megköthessük, és így a kikötő-üzemeltető személyében bekövetkező változás ellenére az átállás zökkenőmentes legyen!

A szerződések megkötése során a Balatonfűzfői Horgász Egyesület segítő közreműködésére is számítunk.

Elérhetőségeink: nemeth.eniko@lagunayachtclub.hu

Tisztelettel: